Чат бот
067 50 40 200 066 50 40 200 0342 78 00 10
account phone phone

Газ для дому: як подати заявку на постачання онлайн

Дата публікації: 25-07-2022 о 14:06, останнє оновлення: 25-07-2022 о 15:41
Усі новини

Стати нашим споживачем газу стало ще простіше. Тепер нові клієнти можуть подавати заяву-приєднання в онлайн-офісі Прикарпатенерготрейду. Як це зробити.

 1. Зареєструйтесь в онлайн-офісі клієнта. Детальна інструкція – за посиланням.
 2. У розділі «Створити документ» оберіть тип документу «Заява-приєднання (газ)».
 3. В першому блоці бланку автоматично підтягнуться ваші персональні дані з розділу «Мій профіль», перевірте їх.
 4. У графі «Найменування оператора ГРМ» зазначте компанію, якій сплачуєте за доставку (розподіл) газу. На території Івано-Франківської області це може бути Івано-Франківськгаз або Тисменицягаз.
 5. Вкажіть свій ЕІС-код, що складається з 16 символів (цифри та латинські літери). Його ви можете знайти в заяві-приєднання до договору розподілу природного газу, на платіжці за доставку (розподіл) газу або в персональному кабінеті оператора ГРМ.
 6. У графі «Особовий рахунок діючого споживача електроенергії» вказуєте 8-значне число – особовий рахунок споживача електроенергії. Його можна знайти в рахунку за світло, заяві-приєднання до договору про постачання, персональному кабінеті.
 7. Оберіть запропоновану комерційну пропозицію (підтягнеться автоматично). Це річний тариф за ціною 7,98 грн/м3.
 8. Заповніть блок заяви, що стосується адреси підключення.
 9. У графі про розрахунок за газ обираєте «На підставі даних оператора ГРМ» , якщо у помешканні є лічильник; «За плановою величиною», якщо лічильника немає.
 10. Зазначаєте спосіб оплати «За платіжними документами (рахунками), які виписує постачальник».
 11. Прикріпіть скан- або фотокопії документів, що додаються до заяви, а саме: паспорта громадянина України; ІПН (якщо особа через свої релігійні або інші переконання відмовляються від ідентифікаційного коду, потрібно надати копію відмітки про це в паспорті); документа, що підтверджує право власності чи користування об'єктом (не потрібно для наших споживачів електроенергії, власників приміщень); у випадку подання заяви представником документ, що посвідчує право на представництво інтересів особи.
 12. Після завантаження всіх документів натисніть «Створити» і підпишіть заяву-приєднання своїм ЕЦП.

Усі електронні заяви розглядаються на рівні з паперовими в порядку черги. Якщо інформація чи документи в заяві будуть недостатніми або неточними, наш фахівець додатково зв’яжеться з клієнтом.

Як підтвердження про перехід на постачання газу до "Прикарпатенерготрейду" ви отримаєте лист на вказану електронну адресу з логіном та паролем до персонального кабінету.

Готово – отримуйте електрику та газ в одного постачальника на вигідних умовах.