Чат бот
067 50 40 200 066 50 40 200 0342 78 00 10
account phone phone

Популярні питання про зміну постачальника газу

Дата публікації: 13-12-2021 о 15:57
Усі новини

Змінити постачальника газу населенню дуже просто. Для цього не потрібно міняти обладнання чи мережі. Ви лише обираєте компанію, яка надійно постачатиме вам блакитне паливо за вигідними цінами, зі зручними сервісами. Достатньо заповнити коротку заявку і зачекати кілька днів, поки новий постачальник підтвердить ваш перехід. Детальніше - за посиланням.

Та якою легкою не була би процедура, у споживачів однаково виникають питання. Відповідаємо на найпопулярніші з них.

1. Які документи потрібні при зміні постачальника?

Пакет документів мінімальний. Для власників приміщень: заява-приєднання, паспорт, ІПН, документ, яким визначено право власності чи користування на об'єкт. Довірені особи додатково, крім свого паспорта та ІПН, надають копії документів власника, а також довіреність від нього.

Звертаємо увагу, що в заяві слід зазначити ЕІС-код. Його ви можете знайти в заяві-приєднання до договору розподілу природного газу, на платіжці за доставку (розподіл) газу або в персональному кабінеті оператора ГРМ (облгаз).

2. Чи зберігаються пільги при зміні постачальника?

Зміна постачальника ніяк не впливає на пільги та субсидії, які нараховувалися клієнту раніше чи будуть нараховуватися у майбутніх періодах. Крім того, процедура зміни постачальника для соціально вразливого населення спрощена. Тепер споживач вказує, що він отримує субсидію чи іншу пільгу, а новий постачальник передає органам соцзахисту дані про клієнтів пільгових категорій та ціну на газ.

3. Чи можуть вимкнути газ або проводити перевірку будинкового обладнання під час зміни постачальника?

Під час переходу до нового постачальника газ не відключають. Це стосується як приватних, так і багатоквартирних будинків. Вимкнення газу лише за факт зміни постачальника є незаконним. Якщо такі дії облгазу мали факт, необхідно негайно звернутися до НКРЕКП та скласти скаргу.

4. Як звірити обсяг споживання у попереднього і нового постачальника, якщо перехід відбувається посеред розрахункового періоду?

У такому разі об’єм використаного газу розраховується пропорційно дням, які одна й інша компанія його постачала. Наприклад, якщо ви змінили постачальника 15 числа, а у місяці 30 днів, то 50% спожитого за місяць газу ви сплачуєте старій компанії, а ще 50% - новій. Дату зміни постачальника вам повідомить новий постачальник.

Достатня поінформованість - перший крок до того, щоб обрати свого постачальника газу, співпраця з яким буде вигідною та комфортною.

Працюємо для вас - наближаємо перемогу разом

Три способи отримати допомогу онлайн

Плануйте візит у ЦОК через електронну чергу

Це важливо: вчасно платити за комунальні послуги

Тариф на газ для населення лишається без змін

"Прикарпатенерготрейду" виповнилось 4 роки

Отримуйте рахунки за квітень

Особливості електропостачання юридичним споживачам

Чи працює кол-центр під час повітряних тривог

Спеціальна пропозиція для переміщеного бізнесу

Актуальні питання про тариф для населення

Чому важливо вчасно подавати показники лічильника

Нацкомісія ухвалила порядок виплат за "зеленим тарифом" на час воєнного стану

Інформуємо побутових споживачів природного газу

Сервіс для підприємців: керуйте справами онлайн

Вітання з Воскресінням Христовим!

Електрика і газ разом: очевидні переваги

Уряд продовжив дію тарифу для населення

Більше новин