Чат бот
067 50 40 200 066 50 40 200 0342 78 00 10
account phone phone

"Прикарпатенерготрейд" пропонує вигідні умови газопостачання для бізнесу

Дата публікації: 23-11-2021 о 09:20
Усі новини

Дедалі більше підприємств обирають єдиного постачальника енергоресурсів, адже великий спектр послуг можна отримувати в пакетній пропозиції. Так, ТОВ «Прикарпатенерготрейд» пропонує бізнесу комплексне постачання енергоресурсів – електрика та газ, а також додаткові сервіси.

«Зараз наша компанія поряд з основною діяльністю постачання електроенергії суттєво нарощує продажі газу. Наша ціль – допомогти підприємствам заощадити кошти та час, і бізнес розуміє цю перевагу. Маємо кілька пакетних пропозицій, які відрізняються за умовами оплати, обсягом споживання, наповненням. Ми спілкуємося з кожним клієнтом, визначаємо пріоритети і пропонуємо саме ті умови співпраці, які максимально відповідатимуть його потребам», - розповідає директор ТОВ «Прикарпатенерготрейд» Олег Дацко.

Цьогоріч на європейському ринку газу спостерігається нетипова ситуація: замість традиційного літнього зниження цін, вартість блакитного палива різко пішла вгору. Та незважаючи на це, конкуренція на українському газовому ринку спонукає постачальників шукати оптимальні можливості закупівлі, ретельно планувати роботу, щоб запропонувати вигідні комерційні пропозиції.

«Зараз маємо портфель угод з газодобувними підприємствами та трейдерами, тож це дозволяє нам тримати конкурентні ціни. Наші комерційні пропозиції передбачають індивідуальні тарифи для середніх та великих споживачів, відсутність додаткових штрафних санкцій. Ми розуміємо, наскільки бізнес-клієнтам важливо заздалегідь планувати витрати. Тому завжди розраховуємо ціну на наступний місяць до 25 числа попереднього, а не посеред чи вкінці поточного місяця споживання», - пояснює начальник відділу постачання газу ТОВ «Прикарпатенерготрейд» Роман Юринець.

Він наголошує, що всі угоди максимально прозорі, а тариф не змінюється протягом місяця споживання. Також є можливість зафіксувати ціну на триваліший період, ніж місяць.

Для «Прикарпатенерготрейду», стверджує Олег Дацко, вкрай важливим є рівень обслуговування, тому тут постійно розвивають цифрові сервіси. Крім того, компанія має широку мережу центрів обслуговування, її представництва є у кожному районі Івано-Франківської області. Вирішити питання можна безпосередньо в офісі, а також через кол-центр, вайбер або телеграм, електронною поштою. Детальніше - за посиланням.

Для індивідуальної консультації зателефонуйте менеджеру.