067 50 40 200 066 50 40 200
phone phone 067 50 40 200 066 50 40 200

95 тисяч клієнтів керують розрахунками за світло не виходячи з дому. Приєднуйтесь!

Дата публікації: 24-05-2019 о 13:32, останнє оновлення: 29-05-2019 о 09:00
Усі новини

Станом на 23 травня 2019 року «Персональним кабінетом» активно користуються
68 000 побутових клієнтів та 11 900 юридичних. За п’ять місяців з початку року кількість побутових клієнтів зросла на 11 000, а юридичних – на 700. Такий приріст користувачів сервісу є доказом його зручності.

В ТОВ «Прикарпатенерготрейд» вважають, що «Персональний кабінет» набуває популярності завдяки простоті при реєстрації, функціональності та легкості у використанні.

«Ми створили «Персональний кабінет» для того, щоб акумулювати всю інформацію про стан рахунків кожного клієнта та усі послуги компанії в одному, максимально доступному та зручному сервісі, – розповідає Олег Дацко, директор компанії постачальника електричної енергії ТОВ «Прикарпатенерготрейд». – Це дало можливість клієнту одночасно подати показник та дізнатись суму до оплати – немає необхідності чекати з’єднання з кол-центрами двох компаній: обленерго та компанії-постачальника. Користувач повністю адмініструє власний рахунок сидячи вдома чи на роботі перед комп’ютером. Дистанційно, без черг, без очікування на з’єднання».

Головною перевагою «Персонального кабінету» є його багатофункціональність. Фізичні особи, зареєструвавшись, мають змогу контролювати розрахунки за електроенергію, подавати показники, здійснювати оплату за електроенергію без комісії. Юридичні споживачі можуть дистанційно подавати звіти, отримувати розрахункові документи, подавати листи на зміну договірних величин, контролювати власні розрахунки за електропостачання та переглядати аналітику споживання.

Що особливо зручно, «Персональний кабінет» дає можливість споживачам, які мають декілька абонентських рахунків (наприклад – власні підприємства, дачі, сплачують за батьків чи родичів) не реєструвати окремо кожного, а додати потрібних споживачів на свою сторінку. Це суттєво економить час і звільняє від зайвого запам’ятовування паролів.

Тепер зареєструватись у сервісі стало ще легше – щоб потрапити на сторінку для реєстрації https://my.pret.com.ua/ достатньо просканувати QR-код з рахунку за світло своїм смартфоном, ввести дані електронної пошти, номер телефону та номер особового рахунку для населення. Щоб зареєструватись і переконатись у перевагах «Персонального кабінету» уже зараз, скористайтесь QR-кодом.