067 50 40 200 066 50 40 200 0342 59 45 50
phone phone 067 50 40 200 066 50 40 200 0342 59 45 50

ЖБК «Радислав» - під загрозою вимкнення

Дата публікації: 20-09-2019 о 15:50
Усі новини

ТОВ «Прикарпатенерготрейд» стурбоване критичним станом розрахунків за спожиту електроенергію ЖБК «Радислав», яке вкотре порушує умови договору про постачання електричної енергії щодо вчасності проведення розрахунків за електричну енергію. У зв’язку мешканці  будинків   ЖБК «Радислав», можуть залишитись без електроенергії.

ЖБК систематично боргує за світло, проводить розрахунки із значним запізненням та не в повному обсязі, порушує умови договору про постачання електричної енергії щодо вчасності та повноти проведення розрахунків за електричну енергію. В результаті недобросовісної оплати станом на 20 вересня  2019 року у ЖБК «Радислав» сформувалась заборгованість, що дорівнює 7 місяцям споживання. Ситуація щодо заборгованості ЖБК «Радислав»  не є новою – за останні роки  ЖБК «Радислав» неодноразово опинявся під загрозою вимкнення.

В енергопостачальній компанії ТОВ «Прикарпатенерготрейд» зазначають, що, незважаючи на недотримання споживачем гарантійних зобов’язань щодо термінів і розмірів оплати за спожиту електроенергію, компанія з розумінням ставилась до труднощів, пов’язаних із  проведенням оплат та продовжувала йти назустріч боржнику.  Беручи до уваги гарантійні листи від ЖБК «Радислав», енергопостачальна компанія відтермінувала оплату заборгованості та реструктуризовувала борг. Проте переговори не дають очікуваного результату - заборгованість продовжує зростати. Про ситуацію, що склалась, енергетики листами проінформували представників державної влади та органів місцевого самоврядування.

За обставин, що склалися, у разі відсутності оплати вказаної заборгованості даним комунальним підприємством, відповідно до договору про постачання електроенергії ТОВ «Прикарпатенерготрейд» буде змушене вжити заходів щодо припинення електропостачання ЖБК «Радислав».

Керівництво ТОВ «Прикарпатенерготрейд» звертається до уповноважених осіб ЖБК «Радислав» з закликом вжити заходів для виконання умов договору постачання електричної енергії та погашення заборгованості.