067 50 40 200 066 50 40 200
phone phone 067 50 40 200 066 50 40 200

Мешканці будинків ЖБК «Радислав» залишились без електроенергії

Дата публікації: 30-09-2019 о 08:36
Усі новини

ТОВ «Прикарпатенерготрейд» вжило заходи щодо припинення електропостачання ЖБК «Радислав» через недотримання умов договору на електропостачання в частині проведення оплати за спожиту електроенергію.

ЖБК систематично боргує за світло, проводить розрахунки із значним запізненням та не в повному обсязі, порушує умови договору про постачання електричної енергії щодо вчасності та повноти проведення розрахунків за електричну енергію. В результаті недобросовісної оплати станом на 24 вересня  2019 року у ЖБК «Радислав» сформувалась заборгованість, що дорівнює 7 місяцям споживання. За останні роки  ЖБК «Радислав» неодноразово опинявся під загрозою вимкнення.

В енергопостачальній компанії ТОВ «Прикарпатенерготрейд» зазначають, що, незважаючи на недотримання споживачем гарантійних зобов’язань щодо термінів і розмірів оплати за спожиту електроенергію, компанія з розумінням ставилась до труднощів, пов’язаних із  проведенням оплат та продовжувала йти назустріч боржнику.  Беручи до уваги гарантійні листи від ЖБК «Радислав», енергопостачальна компанія відтермінувала оплату заборгованості та реструктуризовувала борг. Проте переговори не дають очікуваного результату - заборгованість продовжує зростати. Про ситуацію, що склалась, енергетики листами проінформували представників державної влади та органів місцевого самоврядування.

Керівництво ТОВ «Прикарпатенерготрейд» звертається до уповноважених осіб ЖБК «Радислав» з закликом вжити заходів для виконання умов договору постачання електричної енергії та погашення заборгованості, адже заручниками ситуації  стали мешканці будинків, серед яких є пенсіонери та діти.