Чат бот
067 50 40 200 066 50 40 200 0342 78 00 10
account phone phone

Договір про купівлю-продаж електроенергії за «зеленим тарифом»

Відповідно до постанови НКРЕКП №1219 договір про купівлю-продаж електроенергії за «зеленим тарифом» став публічним і розміщений у відкритому доступі на сайті постачальника. Відтепер його не потрібно підписувати індивідуально з кожним виробником.

Договір про купівлю-продаж укладається шляхом:

  • приєднання до умов договору, опублікованого на веб-сайті постачальника
  • реєстрації заяви-повідомлення про приєднання до договору

Заяву-повідомлення слід подати у центр обслуговування клієнтів ТОВ «Прикарпатенерготрейд» за місцем реєстрації генеруючої установки. До заяви додаються копії документів, необхідні для укладання договору. Пакет документів можна подати:

  • особисто власником домогосподарства
  • уповноваженою особою (за нотаріально завіреним дорученням)
  • поштою рекомендованим листом з описом вкладення (у такому випадку копії документів мають бути завірені власником)

Нагадаємо, договір купівлі-продажу електричної енергії за «зеленим тарифом» укладається після підключення генеруючої установки і внесення відповідних змін в паспорт точки розподілу.

Отримати друкований договір можна за письмовим зверненням клієнта в центр обслуговування протягом 10 робочих днів. Водночас наголошуємо: паперовий примірник не має додаткової юридичної сили. Навпаки, Україна дедалі більше наслідує європейську практику, коли усі можливі документи переводять в публічну площину. Публічний договір є повноцінним, не потребує додаткового підписання і вважається чинним з моменту реєстрації заяви-повідомлення. Тож, не гайте свій час на додаткову бюрократію.