Чат бот
067 50 40 200 066 50 40 200 0342 78 00 10
account phone phone

Як укласти договір

Юридичний клієнт укладає договір про постачання електроенергії шляхом приєднання до договору на умовах обраної комерційної пропозиції. Для початку необхідно заповнити заяву-приєднання до договору постачання електроенергії, де вказати обрану комерційну пропозицію - вона є невід'ємним додатком до договору. Разом із заповненою заявою-приєднання потрібно звернутися у центри обслуговування клієнтів ТОВ «Прикарпатенерготрейд».

Разом із заявою-приєднання слід надати (для юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців):

  • копію документа на підтвердження повноважень особи на укладання договору (витяг з установчого документа про повноваження керівника - для юридичних осіб, копію довіреності) - за необхідності;
  • витяг або копію довідки чи копію виписки з ЄДР;
  • інші документи передбачені Правилами роздрібного ринку електроенергії;
  • копію декларації про готовність об’єкта до експлуатації або сертифіката (для новозбудованих та реконструйованих електроустановок), копію декларації про початок виконання будівельних робіт або дозволу на виконання будівельних робіт (для будівельних майданчиків)*;
  • документи, що підтверджують наявність договору з оператором системи розподілу (паспорт точки розподілу, інформацію про присвоєний ЕІС-код).

*у визначених законодавством випадках

Договір передбачає постачання споживачу всього обсягу фактичного споживання електроенергії за певним об'єктом у певний період часу одним електропостачальником (відповідно до обраної комерційної пропозиції).