067 50 40 200 066 50 40 200 0342 59 45 50
phone phone 067 50 40 200 066 50 40 200 0342 59 45 50
Для компаній

Для компаній

Ми максимально спростили порядок розрахунків за електроенергію для населення, фахівцями нашої компанії здійснюється самостійна підготовка і передача документів, необхідних для забезпечення електроенергією своїх споживачів. Для зручності побутових споживачів ми розвиваємо онлайн-сервіси та інтреактивні канали для оплати рахунків.

Комерційні пропозиції

Як укласти договір про постачання електроенергії

Укладення споживачем про постачання електричної енергії відбувається шляхом приєднання споживача до договору на умовах обраної комерційної пропозиції. Для початку необхідно заповнити заяву-приєднання до договору постачання електроенергії, де вказати обрану комерційну пропозицію. Комерційна пропозиція є невідємним додатком до договору. Разом із заповненою заявою-приєднання потрібно звернутися у центри обслуговування клієнтів ТОВ «Прикарпатенерготрейд».

Разом із заявою-приєднання потрібно надати (для юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців):

  • копію документа на підтвердження повноважень особи на укладення договору (витяг з установчого документа про повноваження керівника - для юридичних осіб, копію довіреності) - за необхідності;
  • витяг або копію довідки, або копію виписки з ЄДР;
  • інші документи передбачені Правилами роздрібного ринку електроенергії;
  • копію декларації про готовність об’єкта до експлуатації або сертифіката (для новозбудованих та реконструйованих електроустановок), копію декларації про початок виконання будівельних робіт або дозволу на виконання будівельних робіт (для будівельних майданчиків)*;
  • документи, що підтверджують наявність договору з оператором системи розподілу (паспорт точки розподілу, інформацію про присвоєний ЕІС-код).

*у визначених законодавством випадках

Договір передбачає постачання споживачу всього обсягу фактичного споживання електроенергії за певним об'єктом у певний період часу одним електропостачальником (відповідно до обраної комерційної пропозиції).