Чат бот
067 50 40 200 066 50 40 200 0342 78 00 10
account phone phone
Для дому

Для дому

Постачальник електроенергії та газу для побутових споживачів. Пропонуємо прості умови постачання, прозорі тарифи та зручні способи розрахунків за енергоресурси. Консультації і підтримка споживачів з питань постачання. Забезпечуємо якісний сервіс для наших клієнтів.

Комерційні пропозиції

Надійне постачання електрики та газу для населення

Обслуговуємо близько пів мільйона клієнтів на території Івано-Франківської області, гарантуємо якісне постачання енергоресурсів.

Компенсація за неякісне електропостачання

Споживачі мають можливість отримувати компенсацію за неякісні послуги, згідно з порядком забезпечення стандартів якості послуг з електропостачання, затвердженим НКРЕКП від 12.06.2018 №375 (зі змінами і доповненнями).

Зручний сервіс

Для наших клієнтів працює широка мережа центрів обслуговування, інформаційно-консультаційний центр, кол-центр та доступні онлайн-сервіси.

Як укласти договір

Клієнт укладає договір про постачання електричної енергії шляхом приєднання на умовах обраної комерційної пропозиції. Для цього необхідно заповнити заяву-приєднання (є у вкладеному файлі нижче), вказавши обрану комерційну пропозицію. Із заповненою заявою слід звернутися у центри обслуговування клієнтів або подати дистанційно через онлайн-офіс «Прикарпатенерготрейду».

Разом із заявою споживач повинен надати:

  • копію паспорта  та копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • документ, що посвідчує право на представництво інтересів особи у випадку подання заяви представником;
  • копія документа, що підтверджує право власності чи користування об'єктом. У разі смерті побутового споживача, особа (спадкоємець), що звертається для укладення договору, має надати копію довідки від нотаріуса, що підтверджує подання заяви про прийняття спадщини. Переважне право на укладення такого договору має право особа (спадкоємець), яка проживає за адресою місцезнаходження об’єкта побутового поживача, та надасть документальне підтвердження місця реєстрації або довідку органів місцевого самоврядування про місце фактичного проживання за адресою місцезнаходження об’єкта побутового споживача. Спадкоємець, який скористався правом на подання заяви про прийняття спадщини, до складу якої входить об’єкт побутового споживача, до моменту набуття права власності на нього, що підтверджується копією витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, має право укласти договір споживача про надання послуг з розподілу/передачі/постачання електричної енергії за умови надання відповідних документів. Вказаний договір укладається на умовах діючого договору споживача і діє до моменту звернення спадкоємця, після набуття права власності на об’єкт побутового споживача з наданням копії витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності.;

  • паспорт точки розподілу/передачі об'єкта (площадки вимірювання);
  • копію декларації (повідомлення) про початок виконання будівельних робіт або дозволу на виконання будівельних робіт (для укладення договору споживача на будівельні майданчики, якщо наявність такого дозволу є обов'язковою або зазначені документи які вимагаються законодавством у сфері містобудування) та/або у визначених законодавством випадках - копію декларації про готовність об'єкта до експлуатації або сертифіката (для новозбудованих і реконструйованих електроустановок).

У разі подачі заяви-приєднання онлайн надаються скан- або фотокопії документів та використовується електронний цифровий підпис. Покрокова інструкція - за посиланням.