Чат бот
067 50 40 200 066 50 40 200 0342 78 00 10
account phone phone
Для дому

Для дому

Постачальник електроенергії та газу для побутових споживачів. Пропонуємо прості умови постачання, прозорі тарифи та зручні способи розрахунків за енергоресурси. Консультації і підтримка споживачів з питань постачання. Забезпечуємо якісний сервіс для наших клієнтів.

Комерційні пропозиції

Надійне постачання електрики та газу для населення

Обслуговуємо близько пів мільйона клієнтів на території Івано-Франківської області, гарантуємо якісне постачання енергоресурсів.

Компенсація за неякісне електропостачання

Споживачі мають можливість отримувати компенсацію за неякісні послуги, згідно з порядком забезпечення стандартів якості послуг з електропостачання, затвердженим НКРЕКП від 12.06.2018 №375 (зі змінами і доповненнями).

Зручний сервіс

Для наших клієнтів працює широка мережа центрів обслуговування, інформаційно-консультаційний центр, кол-центр та доступні онлайн-сервіси.

Як укласти договір

Клієнт укладає договір про постачання електричної енергії шляхом приєднання на умовах обраної комерційної пропозиції. Для цього необхідно заповнити заяву-приєднання (є у вкладеному файлі нижче), вказавши обрану комерційну пропозицію. Із заповненою заявою слід звернутися у центри обслуговування клієнтів ТОВ «Прикарпатенерготрейду».

Разом із заявою споживач повинен надати:

  • копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера або реєстраційного номера картки платника податків (копію паспорта для фізичних осіб, які через свої релігійні або інші переконання відмовляються від ідентифікаційного коду і мають відмітку про це в паспорті);
  • копію документа на право власності чи користування приміщенням або земельною ділянкою, на якій немає будівлі;
  • копію декларації про готовність об’єкта до експлуатації або сертифіката (для новозбудованих та реконструйованих електроустановок), копію декларації про початок виконання будівельних робіт або дозволу на виконання будівельних робіт (для будівельних майданчиків)*;
  • документи, що підтверджують наявність договору з оператором системи розподілу (паспорт точки розподілу, інформацію про присвоєний ЕІС-код).

*у визначених законодавством випадках