1. Адреса центру обслуговування та електронні канали зв’язку, за якими можна звернутися до постачальника ТОВ «Прикарпатенерготрейд».
2. Реквізити ТОВ «Прикарпатенерготрейд»: розрахунковий рахунок, МФО, ЄДРПОУ.
3. Інформація про споживача: № договору, прізвище, ім’я, по батькові, адреса, сума до оплати.
4. QR-код з інформацією про суму до оплати та даними платника (споживача).
5. Реквізити для оплати штрафних санкцій.
6. Інформація про споживача: прізвище, ім’я, по батькові, № договору, № особового рахунку, адреса.
7. Блок показів. Тут відображаються розподілені за часовими зонами/без зони початкові і кінцеві покази лічильника, а також обсяг електроенергії спожитий у вказаний період/зону доби побутового споживання.
У стовпці «Спожито кВт*год (перерахунки минулих періодів)» міститься інформація про кВт*год, якщо у звітному місяці відбувся перерахунок споживання.
У стовпці «Спожито кВт*год (нараховано за звітний місяць)» міститися інформація про обсяг електроенергії, спожитий по зонах/без зони за звітний місяць.
У рядку Непобутові потреби міститися інформація про обсяг електроенергії, спожитий за звітний місяць по непобутовому споживанні.
8. Блок складових ціни - довідкова інформація про тариф, складові ціни та ринкову вартість електричної енергії. Всі значення блоку відображаються з врахуванням ПДВ.
Ціна - фіксована ціна електроенергії для побутового споживання у звітному періоді. Якщо розрахунки здійснюються по зонному обліку, то в такому випадку зазначається денна ціна.
Ціна електричної енергії – реальна закупівельна ціна електричної енергії.
Послуги постачальника – тариф на послуги постання електричної енергії («Прикарпатенерготрейд»).
Послуги ОСР – тариф на послуги оператора системи розподілу (обленерго).
Послуги ОСП– тариф на послуги оператора системи передачі (НЕК «Укренерго»),
у т.ч. Підтримка виробників електричної енергії з альтернативних джерел – складова плати за послуги ОСП на забезпечення «зеленого тарифу».
Ринкова ціна – сумарне значення перерахованих вище складових ціни електричної енергії.
Компенсація через механізм покладення спеціальних обов'язків - різниця між тарифом вказаним у верхньому рядку «Ціна» та «Ринкова ціна», наступна комірка - різниця між реальною вартістю спожитої за місяць електроенергії (стрічка «Ринкова ціна») та нарахуванням відповідно до тарифу для населення (стрічка «Всього нараховано: за період з…»). Суми нарахувань отримуємо множенням тарифу у відповідному рядку на спожитий обсяг без врахування зонних коефіцієнтів.
Денна зона, нічна зона, пікова зона – інформація вказується, якщо застосовується зонний облік електроенергії, коефіцієнти для відповідної часової зони.
9. Блок нарахувань та погашень – дані, на основі яких була виведена кінцева сума до оплати.
Всього нараховано: за період з ... по ... - вартість е/е по тарифу вказаному в верхньому рядку «Ціна» у розрізі кожної з зон БЕЗ ВРАХУВАННЯ зонних коефіцієнтів.
Коефіцієнт зони доби - відображає наявність обліку споживання електричної енергії за періодами часу.
Нараховано побут, грн. : - вартість спожитої е/е з врахуванням зонних коефіцієнтів (якщо такі застосовуються до споживача) побутового споживання.
Нараховано непобутові потреби, грн.: - вартість спожитої е/е непобутового споживання.
Донарахування за минулі періоди(непобутові потреби),грн.: - сума донарахування за минулі періоди непобутового споживання побутових споживачів.
Всього нараховано з врахуванням коефіцієнтів, грн.: - вартість спожитої е/е з врахуванням зонних коефіцієнтів (якщо такі застосовуються до споживача) побутового і непобутового споживання.
Сальдо на початок місяця, грн.: – сума заборгованості або переплати на 1 число місяця. У разі переплати біля суми буде знак «-».
Оплачено, грн.: – оплата, що надійшла протягом періоду, за який було сформовано рахунок.
Компенсація ОСР/Постачальника, грн.: – сума компенсацій протягом періоду, за який було проведено нарахування.
Пільга/субсидія, грн.: –сума нарахованих немонетизованих пільг.
Перерахунки (корекції), грн.: – грошове значення стовпця «Перерахунки минулих періодів/корекції, кВт*год».
в т.ч.перерахунки, корекції(пільги),грн.: - сума перерахунку минулих періодів по пільгах.
Сальдо на кінець місяця, грн.: – сума заборгованості або переплати на останнє число місяця. У разі переплати біля суми буде знак «-».
Оплата у поточному місяці – оплата, яка надійшла на розрахунковий рахунок у поточному періоді.
Всього до оплати, грн.: – сума до оплати, з урахуванням всіх надходжень у розрахунковому періоді.
Рекомендований платіж, грн.: - сума, яка покриває фактичне споживання е.е за поточний місяць.
Рекомендована сума до оплати, грн.: - сума яка покриває не лише фактичне споживання е.е за попередній місяць, а й частину витрат на поточний місяць.
Ініціювання припинення постачання - зазначається інформація про актуальне попередження про вимкнення.
Остання зарахована оплата - дата та сума крайньої зарахованої оплати під час формування рахунку.
Нараховано пеня, грн.: - фінансовий штраф, що накладається на боржника за несвоєчасне виконання грошових зобов’язань. Пеня нараховується за кожен день прострочення і є одним із видів неустойки.
Нараховано інфляційні збитки, грн.: - фінансові втрати, які виникають через знецінення грошей внаслідок інфляції. Вони можуть бути нараховані, коли боржник не виконує свої грошові зобов'язання вчасно, і кредитор має право вимагати компенсацію за знецінення грошей, збитки розраховуються на основі індексу інфляції за період прострочення платежу.
3% річних, грн.: - вид фінансової компенсації, яка нараховується за кожен день прострочення виконання грошових зобов'язань. Вона розраховується як 3% від суми боргу за рік. Цей вид компенсації часто застосовується разом з інфляційними збитками для відшкодування втрат кредитора через несвоєчасне виконання зобов'язань.
Наприклад, якщо боржник не сплатив борг вчасно, кредитор може вимагати додаткову суму, яка складає 3% від суми боргу за кожен рік прострочення.
10. Інформуємо - актуальна інформація для споживача, новини.
11. QR-код з посиланням на вайбер-бот.